TEKNİK DESTEK VE BAKIM HİZMETLERİ 

Şirketiniz için her zaman en iyisini isterseniz. En iyilerini almaya çalışır, her zaman hızlı ve sorunsuz olmak istersiniz. Fakat bunu sağlayabilmek için alanında deneyimli, hızlı ve sürekli destek verebilen bir ekiple çalışmanız gerekir. Her zaman sorun çıkabilir ama asıl mesele çalışmış olduğunuz ekibin size daha önceden oluşabilecek sorunları bildirmesi ve gerekli müdahaleyi yapmış olmasıdır. Bu kapsamda vermiş olduğumuz hizmetler ise;

  • Yerinde teknik destek hizmetleri
  • Düzenli bakım anlaşmaları
  • Çağrı bazlı teknik destek hizmetleri
  • Notebook Tamiri
  • Notebook LCD Ekran, Batarya, Adaptör değişimleri

TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

TNY firmamızda sunmuş olduğumuz teknik destek hizmetlerimiz, müşterilerimizden gelen talep üzerine genellikle periyodik bir düzen ile sunulmaktadır. İşletmenizin bilgisayar sisteminin devamlılığı için sizler de aylık, altı aylı ve yıllık gibi süreler ile teknik destek ve bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere vermiş olduğumuz sözlü güveni, teknik destek ve bakım anlaşmamız içerisinde her maddeyi özenle dahil ederek yazılı hale getirmekteyiz. Böylece tüm sisteminiz güvence altında olur ve sizler sorunsuz çalışmalarınızı sürdürmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

Günümüzde tüm iş akışının bilgisayarlarımız üzerinden sürdürüldüğünün, onların yaşamış olduğu bir teknik arızanın ne gibi zorluklara yol açabileceğinin farkındayız. Tüm bu zorlukları ortadan kaldırabilmek için bilgisayar sistemlerinizin fiziki, donanımsal ve programsal bakımlarını zamanında yaptırmak isteminiz sonucunda tarafımızdan aradığınız hizmetleri eksiksiz olarak alabileceğinizden emin olabilirsiniz.

TNY teknik destek ekibimiz, eğer fiziki veya donanımsal bir arıza yoksa tüm aksaklığın sebebi yazılımsal ise ve bu hata uzaktan erişim ile çözülebilecek bir durum ise çok daha hızlı bir şekilde sizlere çözüm sunabilmektedir. Sizlerin iş akışlarının aksamaması adına geliştirdiğimiz özel uzaktan erişim sistemimiz sayesinde birçok arıza ve aksaklık durumu, bizlerin fiziki olarak bulunduğunuz yere erişim sürecini beklemeden ortadan kaldırılmaktadır. Çünkü bizler TNY ailesi olarak teknoloji ile yarışmayı ve onun hızını yakalamayı seviyoruz. Ayrıca sizlerin taleplerinizi önemseyip en hızlı çözümü sunabilmeyi de kendimize görev biliyoruz.